Už i krby a kamna

Neustále se snažíme rozšířit náš sortiment stavebnin na StavbaOnline.cz o další zajímavé produkty, které souvisejí se stavbou či domem a samozřejmě které by Vás, naše zákazníky, zaujaly. Po rychlé dohodě s dodavatelem vám tak nyní můžeme nabídnout kamna a krby značky Fireplace, a to za velmi příznivých podmínek.

Je září, čas největšího náporu objednávek, poptávek a dotazů, se kterými máme plné ruce …tedy spíše plné klávesnice a telefony… práce. Ale přesto se snažíme co nejvíce uspokojit vaše potřeby co se týká stavebních materiálů a doplňků, které se vám na stavbě či doma mohou hodit. A nyní nastal čas a hlavně příležitost rozšířit náš sortiment o produkty, které jsou stále více žádané a také velmi oblíbené. Jsou to kamna a krby. Uznejte sami, kdo z vás by si dokázal představit útulný obývací pokoj vašeho domku bez krbu či kamen.

Kamna a krby Fireplace

Dohodli jsme se na spolupráci s jedním největších dodavatelů krbů a kamen a díky tomu vám postupně budeme moci nabídnout široký výběr těchto produktů. V současné chvíli jsme přidali na naše internetové stavebniny StavbaOnline.cz kamna značky Fireplace. Kamna Fireplace jsou osvědčenou a hlavně velmi kvalitní značkou, která vám zaručí nejen estetický zážitek, ale i úžitek a v neposlední řadě i úsporu financí za vytápění.

Proč kamna Fireplace

  • 5 let záruka
  • materiály nejvyšší kvality
  • dlouholeté zkušenosti při výrobě kamen
  • zajímavý a neotřelý design a inovace
  • laserové technologie a pokrokové standardy zpracování
  • prověřená a certifikovaná kvalita
  • velmi dobrý poměr cena / výkon
  • 10 let garance na dodání náhradních dílů

Podívejte se na naši nabídku kategorie kamna a krby a využijte závaděcí ceny a navíc dopravu zdarma kamkoliv po celé ČR.

Co vy, uvažujete o pořízení krbu či kamen? Které značky podle vás jsou zajímavé, které se vám líbí? Napište nám do komentářů pod článkem ;)

Nové články a slevy do e-mailu

Přihlašte se k odběru našeho zpravodaje pomocí tohoto formuláře a už vám žádný článek nebo akční nabídka neunikne.

Diskuze k Už i krby a kamna

Vložit příspěvek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *