Střešní okna Satjam s dopravou zdarma!

střešní okna SatjamStřešní okna jsou neodmyslitelným prvkem každého moderního podkroví, jelikož dokáží proslunit dříve tmavé a neútulné prostory pod střechou. Kromě přínosného a potřebného světla, tvoří střešní okna i vkusný a designově zajímavý prvek nemovitosti, ať už z pohledu interiérového nebo exteriérového. Je však velmi důležité vybrat si opravdu kvalitní a funkční střešní okna. A jedny z takových jsou osvědčené střešní okna Satjam.

Střešní okna Satjam

střešní okna SatjamMezi kvalitní výrobce střešních oken se řadí také český Satjam, který klade velký důraz na preciznost výroby, propracovanost každého detailu a dlouhou životnost svých výrobků. Základním materiálem střešních oken Satjam je dřevo nebo plast. Oba dva prvky samozřejmě mají odpovídající přednosti a každý může zvolit takový typ, jenž bude plně korespondovat i s řadou dalších částí budovy.

Dřevo je jistě na první pohled přírodní materiál, který působí útulně, přirozeně a příjemně. Elegantní doplněk interiéru, jenž disponuje z vnější části potřebným oplechováním a lemováním, které zabraňuje jakémukoliv průniku vlhka do vnitřních prostor a zároveň chrání okno před nepříjemnými povětrnostními vlivy. Obdobných předpokladů lze docílit i v případě plastového provedení, jen s tím rozdílem, že vnitřní části vašeho interiéru bude dominovat moderní plast.

Výhody střešních oken Satjam

střešní okno SatjamK výrazným přednostem střešních oken Satjam patří hlavně ocelové výztuže, které jsou nedílnou součástí rámu i křídla. Vysoká bytelnost se v tomto případě mísí s pevností a dlouhou životností.

Opomíjeno není ani na důležité větrání, které je zajištěno prostřednictvím vkusné rukojeti a dvou poloh, jež umožňují neustálý přísun vzduchu i v okamžik, kdy je okno plně zavřeno. Ventilační modul se tak může starat o to, že se vám okna nebudou nikterak zamlžovat.

Dopřát si můžete také odpovídajících tepelných vlastností, respektive izolací, díky čemuž nevnikají výrazné tepelné mosty právě v ploše samotného zasklení. I skleněná výplň patří mezi nadstandardní prvky střešních oken Satjam, která nabízí oproti jiným výrobcům v daném rozměru, daleko větší zaklenou část, tedy i více světla.

Vzhledem k tomu, že jsou výrobky konstruovány jako výklopné se středovým uchycením, je možnost využití opravdu bohatá. U libovolných střech jde o sklon od 15° do 90°.

Parametry střešních oken Satjam

Střešní okna Satjam jsou dodávána v pěti rozměrových variantách:

  • 55x78cm
  • 66x118cm
  • 78x98cm
  • 78x118cm
  • 78x140cm

Díky poměrně typizovaným a často používaným parametrům si může střešní okna Satjam, dopřát opravdu každý stavitel či majitel nemovitosti.

Střešní okna Satjam s dopravou zdarma

Střešní okna Satjam nyní nově najdete také v nabídce našich stavebnin StavbaOnline.cz, kde je můžete zakoupit za výhodné ceny, jež z nich dělají velice dostupný produkt a velkou konkurenci produktům známějších značek jako je Velux, Kubeso nebo Roto. Pokud nakoupíte střešní okna Satjam u nás nyní, dopravíme vám je kamkoliv po celé ČR zcela zdarma, a to již od jediného kusu.

Nové články a slevy do e-mailu

Přihlašte se k odběru našeho zpravodaje pomocí tohoto formuláře a už vám žádný článek nebo akční nabídka neunikne.

Vložit příspěvek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *