Stavíte svépomocí? Nejste v tom sami!

Naše stavebniny StavbaOnline.cz navázaly úzkou spolupráci s portálem Stavba Domu Svépomoci.cz. Na internetovém serveru Stavba Domu Svépomocí.cz naleznete více než 1000 odborných a praktických článků od stavebníků, kteří si sami postavili nebo rekonstruovali dům. Osobní deníky stavebníků detailně popisují průběh stavby krok za krokem. Stavebníci se dělí o své cenné zkušenosti, úspěchy i nezdary a vše pečlivě dokládají foto a video dokumentací. Všechny praktické informace tak snadno naleznete na jednom místě: od prvních rozhodnutí stavět, výběr projektu, přes hrubou stavbu až po dokončovací práce a kolaudaci.

Cílem portálu bylo od počátku usnadnit lidem práci při stavbě domu svépomocí vytvořením prostoru pro vzájemné sdílení zkušeností. Tři roky od založení portálu mohu potvrdit, že se to povedlo – uživatelé jsou velmi aktivní, máme spoustu pozitivních referencí a čtenářů neustále přibývá,“ dodává zakladatel portálu Pavel Tesárek.

Ke zrychlení komunikace mezi stavebníky a usnadnění řešení problémů při výstavbě slouží živé diskusní fórum, které má dnes stovky aktivních uživatelů. Často diskutovaná je problematika výběru subdodavatelů, přehledy reálných nákladu a dlouhodobé zkušenosti s užíváním stavby. Ke každému článku stavebníka můžete snadno vložit komentář s dotazem a získat tak rychlou reakci ostatních uživatelů. Nechybí ani vybrané novinky v oboru stavebnictví, pečlivě tříděný katalog subdodavatelů poradenských, projekčních a stavebních služeb.

Stránky www.stavbadomusvepomoci.cz navštěvuji velmi často. Hledám užitečné informace, které bych rád využil při stavbě našeho nového rodinného domu. Líbí se mi nejvíce přehlednost stránek a velmi oceňuji zveřejněné užitečné rady,“ říká jeden z uživatelů portálu, Milan Rot z Prahy 8.

Navštivte i vy portál www.StavbaDomuSvepomoci.cz

 

Nové články a slevy do e-mailu

Přihlašte se k odběru našeho zpravodaje pomocí tohoto formuláře a už vám žádný článek nebo akční nabídka neunikne.

Vložit příspěvek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *