Stavební pouzdra s dopravou zdarma!

Stavební pouzdro levněVenku mrzne a na většině míst leží vrstva sněhu, a tak málo kdo se odhodlá nějaké venkovní stavební činnosti jako je třeba zateplování fasády. Proto jsme akci na fasádní polystyren odložili a udělali jsme jinou, která vás jistě zaujme více. A jaká je to akce? Na StavbaOnline.cz nakoupíte kvalitní stavební pouzdra nejen levně, ale nyní navíc i s dopravou kamkoliv po celé ČR zcela zdarma!

Proč stavební pouzdra

Stavební pouzdra pro posuvné dveře mají velkou výhodou a tou je značná úspora místa. Stavební pouzdra vám totiž umožní využít i prostor v těsné blízkosti dveří. Pokud použijete stavební pouzdra, dveře se schovají ve stěně a oproti otočným dveřím vám ušetří přibližně 2m2 prostoru v místnosti. Stavební pouzdra pro posuvné dveře jistě oceníte i kvůli tichému způsobu otevírání a zavírání posuvných dveří.

dveřní pouzdroVýhody stavebního pouzdra

  1. úspora místa
  2. snadné a tiché otevírání
  3. nepřekáží jako klasické dveře
  4. bezbariérová
  5. jednoduché rozdělení velkých místností

Stavební pouzdra jsou vhodná i pro handicapované či seniory se zhoršenou pohyblivostí, jelikož jsou bezbarierová. Tuto vlastnost jistě ocení i děti, kterým tak nebudou překážet prahy klasických dveří. Další nespornou výhodou stavebního pouzdra pro posuvné dveře je jeho velmi tichý způsob otevírání a zavírání a také velmi snadná manipulace. A v neposlední řadě musíme zmínit i designový aspekt využití stavebních pouzder – přinesou do vašeho bytu či domu zajímavý a moderní prvek, který bude ladit se stylem a vybavením místnosti.

Nejprodávanější stavební pouzdra

Přečtěte si

Nové články a slevy do e-mailu

Přihlašte se k odběru našeho zpravodaje pomocí tohoto formuláře a už vám žádný článek nebo akční nabídka neunikne.

Vložit příspěvek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *