Stavební knihy

Stavební knihySpolečnost Venkovský dům se na základě svých mnohaletých zkušeností z oboru rozhodla věnovat také publikační činnosti. Stavební knihy, jejichž vydávání se věnují, mají přehledně strukturovaný obsah a jsou psány s ohledem na potřeby obyčejných stavebníků. V tomto článku Vám představíme dvě knihy, které můžete najít v jejich nabídce.

Kniha Rekonstrukce domu

Tato kniha, jak již název napovídá, se zabývá kompletní rekonstrukcí rodinného domu. Na 200 stránkách se autor věnuje hlavním výhodám rekonstrukce, technickému průzkumu a rekonstrukci všech stavebních konstrukcí, které obsahuje prakticky každý dům. Knihu lze charakterizovat několika body:

  • Komplexnost – v knize jsou informace logicky řazeny od prvního průzkumu nemovitosti, poruchy základů, přes vnitřní konstrukce, až po rekonstrukci střešní krytiny.
  • Názornost – kniha obsahuje mnoho názorných ilustrací a fotek, které doplňují srozumitelně psaný text.
  • Aktuálnost – kniha byla vydána v roce 2015, a tak jsou rady a informace v souladu s dnešní ekonomicko-hospodářskou situací.

Knihu lze objednat ZDE.

O této knize nám napsali:

„Dobrý den, knihu Rekonstrukce domu jsem přečetla na jeden „zátah“. Našla jsem v ní spoustu užitečných informací a podnětů, o kterých jsem předtím neměla tušení a kniha mi rozšířila obzory v oblasti stavebnictví. Informace v ní uvedené jistě každý docení při rekonstrukci svojí nemovitosti. Děkuji.“
Ludmila Zelinková, 55 let

„Kniha se mi velmi líbí, obzvlášť část zabývající se výběrem vhodného pozemku ke stavbě a zamyšlení nad budoucími problémy, které stavebníka mohou potkat. Je také příjemné, že je psána „nadčasově“ a řeší problémy, které budou aktuální i za několik let.“
Jiří Suchý, 33 let

Kniha rekonstrukce domu

Kniha Stavba domu svépomocí

Kniha stavba domu svépomocí je vhodná pro ty, kteří uvažují o novostavbě rodinného domu. Jedná se o soubor praktických rad a tipů, které Vám ušetří mnoho sil, námahy a především financí. Kniha Stavba domu svépomocí je:

  • Přehledně strukturovaná – kapitoly jsou postupně řazeny od výběru parcely, projektu, jednání s úřady, přes všechny etapy stavby, až po závěrečnou kolaudaci a údržbu domu.
  • Praktická – pomůže Vám zorientovat se v široké nabídce stavebního trhu, srovnat ceny, a tak najít klíč k výběru vhodných materiálů.
  • Názorná – čtivý text je doprovázen množstvím pěkných ilustrací a fotek rovnou z průběhu stavby.

Knihu lze objednat ZDE.

O této knize nám napsali:

„Knihu jsem již 2krát pročetl a pomohla mi udělat si ucelenou představu, jak by celá stavba měla probíhat. I když stavbu ve finále patrně svěřím odborníkům, mám jasnou představu na co se při následné kontrole a převzetí jednotlivých etap zaměřit. Děkuji a těším se na pokračování.“
ing. Milan Jaroš, 29 let

„Jelikož nás čeká stavba domu svépomocí, zakoupením Vaší knihy se mi otevřel úplně nový obzor a jsem moc ráda, že jsem tak učinila. Nový přítok informací v dosud „neznámém světě“ mi poskytl reálné, trefné a potřebné rady, a Vaše kniha mi na mnoho mých otázek odpověděla. Samozřejmě se těším na další čtení a podobným nám, co se chtějí pustit do stavby domečku, bych knihu určitě doporučila a všem držím palce.“
Lenka Janoušková, 38 let

Kniha stavba domu svepomoci

Bonus pro vás

Aktuálně jako bonus ke každé zakoupené knize dostanete stavební deník zdarma, proto neváhejte a objednejte si některou z knih na této adrese již dnes!

 

kniha-rekonstrukce-domu kniha-stavba-domu-svepomoci2

Nové články a slevy do e-mailu

Přihlašte se k odběru našeho zpravodaje pomocí tohoto formuláře a už vám žádný článek nebo akční nabídka neunikne.

Vložit příspěvek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *