Spouštíme parametrické vyhledávání stavebnin

Neustále přemýšlíme, jak vám usnadnit výběr stavebního materiálu. Po mírně změně designu našeho eshopu StavbaOnline.cz, který snad přinesl větší vizuální přehlednost, vám začínáme postupně zpřístupňovat tzv. parametrické vyhledávání stavebnin.

První kategorií, kde můžete stavebniny vyhledávat podle jejich parametrů (vlastností) je Izolace podlah. Jedná se o jednu z nejvíce navštěvovaných kategorií, a proto jsme se rozhodli zprovoznit parametrické vyhledávání  právě v ní. Ne každý je kovaný odborník na tepelné izolace, ne každý přesně ví, jaká tepelná izolace je právě ta nejvhodnější pro jeho stavbu či rekonstrukci.

Paramatrické vyhledávání jsme se snažili udělat co nejjednodušší. Myslíme si, že v sáhodlouhém vyhledávacím formuláři by se kde kdo mohl ztratit. Proto je v parametrickém vyhledávání jen 5 položek a ke každé z nich i krátké vysvětlení.

Vyzkoušejte si hledání tepelné izolace podlah nyní a napište nám níže do komentářů vaše postřehy a náměty na zlepšení. V jaké další kategorii byste rádi měli toto podrobnější vyhledávání?

Nové články a slevy do e-mailu

Přihlašte se k odběru našeho zpravodaje pomocí tohoto formuláře a už vám žádný článek nebo akční nabídka neunikne.

Vložit příspěvek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *