PF 2012

Je poslední den roku 2011 a to bývá signál k bilancování. Takže jaký byl rok 2011 v internetových stavebninách StavbaOnline.cz? Určitě jej můžeme označit jako rok úspěšný. Hlavní viditelnou změnou byl upravený design samotného eshopu, který vám, našim zákazníkům, snad přinesl přehlednější nabídku stavebnin a pohodlnější nakupování. 

Další větší změnou bylo stěhování kanceláří. Pravda, stěhovali jsme se pouze přes ulici, ale pro nás to byla změna vcelku zásadní. Získali jsme větší prostor, více kanceláří, sklad a také přístup do objektu 24 denně – takže můžeme pracovat i v noci :)

Konec roku byl i ve znamení velkého plánování a promýšlení nových možností. Nesmím zatím nic prozradit, ale můžete se těšit na zajímavé změny a vylepšení, které se doktnou našich zákazníků (samozřejmě v dobrém :) ). Již od ledna 2012 vás budeme o těchto příjemný novinkách informovat. Proto se vám vyplatí sledovat web našich internetových stavebnin StavbaOnline.cz, tento blog nebo náš profil na Facebooku.

Za tým eshopu StavbaOnline.cz vám ze srdce přeji, aby následující rok 2012 byl pro vás rokem úspěšným a těšíme se na společnou spolupráci ;)

Zdeněk Hrabálek
StavbaOnline.cz

Nové články a slevy do e-mailu

Přihlašte se k odběru našeho zpravodaje pomocí tohoto formuláře a už vám žádný článek nebo akční nabídka neunikne.

Vložit příspěvek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *