Od zítřka akce – uhodněte na jaký stavební materiál :)

akce na stavebninyDnes máme pro vás malou hádanku. Možná jste si už všimli, že pravidelně každý pátek dáváme jeden produkt do speciální týdenní akce. Bohužel od nejvyššího vedení máme pod pohružkou nesnesitelných fyzických i psychických trestů výslovně zakázáno prozrazovat dopředu, jaký stavební materiál bude od zítřka v akci. Ale když vám napovím (a pod tímto článkem se nepodepíšu), trestu se snad vyhnu a vy budete mít šanci uhodnout, na čem to od zítřka budete moci vlastně ušetřit :) 

Jak jste se mohli dočíst v jednom z předchozích článků, tento týden jste mohli výhodně nakoupit velmi oblíbená stavební pouzdra pro posuvné dveře od českého výrobce Alvelis s dopravou zdarma. Podle ohlasu zákazníků se tato akce setkala s obrovským zájmem a určitě ji brzy opět zopakujeme. Přece jen dveřní pouzdra se staly nedílnou součástí každého moderního interiéru.

Jaký stavební materiál tedy bude v akci?

Nápověda č.1

Prvním vodítkem, které by vás mohlo přivést na správnou odpověď, je obrázek u tohoto článku. Dobře si jej prohlédněte… Mohu prozradit, že umělé končetiny v nabídce našich stavebnin opravdu nenajdete.

Nápověda č.2

Ještě více vám asi napoví, že stavební materiál, který bude od zítřka za akční cenu, vyrábí firma Rigips. Společnost Rigips určitě znáte jako výrobce stavebních materiálů nejvyšší kvality a v jejím výrobním programu najdete například sádrokartonové systémy,  jemné omítky, stěrky pro interiéry a také polystyrenové izolace. Rigips si zakládá na výrobě stavebnin z ekologicky nezávadných přírodních materiálů, které jsou zcela recyklovatelné a ani jako odpad nezatěžují životní prostředí.

Už víte, jaký stavební materiál bude od zítřka v akci? Napište nám do komentářů níže váš tip ;)

Nové články a slevy do e-mailu

Přihlašte se k odběru našeho zpravodaje pomocí tohoto formuláře a už vám žádný článek nebo akční nabídka neunikne.

Vložit příspěvek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *