Nová funkce – pohlídejte si cenu stavebnin

funkce hlídání cen stavebninNázory vás, tedy našich zákaznícíků a návštěvníků eshopu StavbaOnline.cz, jsou pro nás velmi důležité. Za každý váš názor, připomínky či výtku jsme vděční. Chceme, aby výběr stavebního materiálu a jeho nákup byl pro vás snadný a pohodlný. A díky inspiraci, kterou nám vaší zpětnou vazbou dáváte, jsme spustili novou funkci – Hlídání změny ceny stavebnin. 

Jak vám funkce „Hlídání cen stavebnin“ pomůže?

Máte v plánu na jaře zateplit fasádu a víte, že budete potřebovat fasádní polystyren? Díky funkci „Hlídání cen stavebnin“ budete vědět o chystaných změnách v ceně vámi zvoleného stavebního materiálu. Obvykle s předstihem několika dnů známe termín, kdy chystají výrobci polystyrenu zdražení. Nebo vás díky této funkci upozorníme, že chystáme slevovou akci na vámi vybraný produkt. Budete tak moci nakoupit za opravdu výhodné ceny.

Jak funkci nastavit?

  1. Na eshopu StavbaOnline.cz si vyberete stavební materiál, u kterého chcete hlídat cenu. A to buď nalezením požadovaného produktu v příslušné kategorii (Fasádní polystyren najdete například v kategorii „Fasády“ nebo „Tepelná izolace“) nebo pomocí vyhledávacího formuláře, který najdete v černé horní liště).
  2. funkce hlídání cen stavebninNa stránce produktu je odkaz na funkci „Hlídání cen stavebnin“ hned pod boxem s cenou produktu – viz obrázek.
  3. Kliknutím na odkaz „Chci upozornit, pokud se změní cena produktu“ se vám zobrazí políčko pro zadání vaší e-mailové adresy.
  4. Zadejte vaši e-mailovou adresu a klikněte na tlačítko „Přihlásit“.
  5. Hotovo – nyní už budete dostávat informace, pokud se bude blížit změna ceny vámi vybraného produktu.

Jak se vám tato funkce líbí? Využijete ji? Máte nápad na jinou funkci, která by vám ulehčila nakupování na StavbaOnline.cz? Budeme moc rádi za každou vaši připomínku.

Nové články a slevy do e-mailu

Přihlašte se k odběru našeho zpravodaje pomocí tohoto formuláře a už vám žádný článek nebo akční nabídka neunikne.

Vložit příspěvek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *