Nejprodávanější stavebniny za březen 2013

Nejprodávanější stavebninyČas letí jako bláznivý… jak zpívá nesmrtelný Karel Gott a další měsíc roku 2013 je nenávratně za námi. Nejen každý stavebník, ale asi už všichni netrpělivě vyhlížíme to pravé jarní počasí, které nám dovolí provádět běžné a oblíbené venkovní aktivity jako chodit na procházky, se psem, jezdit na kole nebo zateplovat fasádu :) Ale tímto článkem se vraťme ještě do měsíce minulého, který se nesl ve znamení překvapivě velkého přívalu sněhu. Schválně, zkuste si tipnout, jaký byl v březnu na StavbaOnline.cz nejprodávanější produkt.

Nejprodávanějším stavebním materiálem se stává…

Tipli jste si? Jaký produkt z našeho sortimentu stavebnin podle vás byl ten nejprodávanější? Že by fasádní polystyren, sádrokartonová deska nebo cihla plná? Nene, možná budete překvapeni, ale nejprodávanějším stavebním materiálem na StavbaOnline.cz v měsíci březnu byly OSB desky. No možná to takové překvapení není. Proč?

OSB desky – stále velmi oblíbené

OSB desky se drží mezi nejprodávanějšími stavebninami již dlouhou dobu. A nemyslím si, že se to jen tak změní. Přece jen stále více stoupá obliba dřevostaveb, kde právě desky OSB hrají jednu z nejdůležitějších roli. Jejich využití je velmi široké, tyto stavební dřevoštěpkové desky použijete do podlahy, do příček, záklop střechy a nebo při stavbě zahradních domků či pergol.

Využití OSB desek

OSB

  • do podlah
  • záklop střech
  • podbití střechy a šikmin
  • obklad stěn
  • bednění
  • pergoly

A určitě vy sami přijdete na další možné řešení, kam se OSB desky hodí.

Proč jsou OSB desky tak oblíbené?

OSB deskyObliba OSB desek není jen díky jejich širokému spektru využití. Další velkou výhodou je velká pevnost, která se ještě umocní při použití OSB desek pero drážka zaručující pevnější napojení. Stále více jsou oceňovány i pro jejich charakteristický vzhled a proto se častěji využívá i jako pohledový materiál. Další skvělou vlastností desek OSB je jejich snadná opracovatelnost, můžete je řezat, brousit, lakovat, mořit, natírat… Navíc pokud si vyberete kvalitní OSB desky od ověřeného výrobce Kronospan, máte záruku zdravotní nezávadnosti, protože jsou lepeny bez formaldehydu.

Co Vy, tipovali jste OSB desky jako nejprodávanější stavební materiál na StavbaOnline.cz v březnu 2013? A použili jste OSB desky? Jaké máte s nimi zkušenost Vy? Napiště nám je do komentáře níže.

Nové články a slevy do e-mailu

Přihlašte se k odběru našeho zpravodaje pomocí tohoto formuláře a už vám žádný článek nebo akční nabídka neunikne.

Diskuze k Nejprodávanější stavebniny za březen 2013

Vložit příspěvek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *