Laminátová plovoucí podlaha Kaindl Clic Loc – není těžké být elegantní

Laminátové podlahy KaindlKaždý z nás se ve svém životě dostane do kontaktu s plovoucí laminátovou podlahou. Může to být pouze „letmo“ chůzí nebo také poněkud intenzivněji při samotné pokládce. Ať tak či tak, laminátové plovoucí podlahy se staly velmi výrazným a takřka nepostradatelným prvkem při řešení otázky podlahové krytiny. Výběr je opravdu široký, ale přiznejme si, že většina z nás bude hledat podlahu kvalitní a při tom za přijatelnou cenu. Jednou z variant, splňujících tyto požadavky, jsou bezesporu laminátové plovoucí podlahy Kaindl Clic Loc, o kterých se dá s čistým svědomím prohlásit, že bezezbytku naplňují podstatu rčení „Za málo peněz hodně muziky“.

Síla tradice

To je potěšující zejména s ohledem na to, že firma Kaindl není ve světě podlah žádným nováčkem a její historie sahá až do roku 1897. Od té doby již uběhlo spoustu času, během nějž se ze značky Kaindl stal prestižní výrobce, u kterého jsou na prvním místě kvalitní zpracování a spokojený zákazník.

Vybere si opravdu každý

Laminátové podlahy KaindlLaminátové plovoucí podlahy Kaindl Clic Loc jsou standardně nabízeny v široké škále odstínů, z nichž si vybere opravdu každý. Samozřejmostí je pak i barevné sladění doplňků, jako jsou soklové lišty či rožky, spojky a koncovky. Na tomto místě je však třeba zmínit, že fantazii se meze rozhodně nekladou… Barevné provedení je stálé a i přes působení světla nedochází k žádným jeho změnám.

Co se týče pokládky, nenarazíte při ní prakticky na žádný problém a dovolím si tvrdit, že se do ní ve většině případů můžete pustit i sami. Není totiž třeba žádných lepidel a jednotlivé desky do sebe perfektně zapadají díky zámkům na svých hranách. Samotné položení je proto prací nejen relativně rychlou, ale do jisté míry i zábavnou.

Ověřená kvalita

Zmiňovaná podlaha je při své síle 8 milimetrů a třídě zátěže 32, výjimečně odolná, snadno čistitelná a v neposlední řadě i ekonomicky velmi zajímavá. To vše z ní činí velkého “hráče“ na trhu laminátových plovoucích podlah.

Většina barevných odstínů laminátových plovoucích podlah Kaindl Clic Loc je dostupná do 5 pracovních dnů a na StavbaOnline.cz je nyní můžete zakoupit ve výhodné cenové akci.

 

Nové články a slevy do e-mailu

Přihlašte se k odběru našeho zpravodaje pomocí tohoto formuláře a už vám žádný článek nebo akční nabídka neunikne.

Diskuze k Laminátová plovoucí podlaha Kaindl Clic Loc – není těžké být elegantní

Vložit příspěvek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *