Hrabla na sníh v akci

Hrablo na sníhHrabla na sníh by měla být téměř nedílnou součástí každého objektu, respektive člověka, který si chce v neprostupném sněhu vyhrabat cestu ze svého domu. Tohoto aspektu si je vědom také jeden z největších dodavatelů stavebního materiálu na internetu StavbaOnline.cz, který do svého bohatého sortimentu zařadil potřebná a praktická sněhová hrabla. Vybírat můžete hned ze čtyř typů sněhových hrabel, které se liší především svým zpracováním a velikostí. Zajímavá je ostatně nejen preciznost zpracování jednotlivých výrobků, ale také jejich nízká pořizovací cena.

Hrablo, které vás zbaví sněhu

hrablo na sníh

hrablo na sníh

Všechny hrabla jsou zhotoveny z velice kvalitních a především lehkých materiálů, které zaručují snadnou, rychlou a jednoduchou manipulaci. Konec každého sněhového hrabla je opatřen speciální rukojetí, s pomocí níž budete schopni vytvořit dostatečnou páku pro odhození velkého množství sněhu. Hrabla na sníh ve své spodní části disponují velikou lžicí, která je opatřena hliníkovou nebo ocelovou špičkou. Praktický prvek, jenž zapříčiní snadnější nabrání sněhu.

Hrablo na sníh můžete zakoupit také podle šířky samotné lišty, jejíž rozměry jsou od 39cm do 47cm. Rozdílná může být samozřejmě i výška sněhového hrabla. Díky těmto předpokladům si z nabízeného sortimentu dokáže vybrat opravdu každý. Na základě svých tělesných proporcí a síly, zvolíte odpovídající a vhodné hrablo na sníh.

Zameťte se sněhem levou zadní

Zapomeňte na obrovské závěje před vašimi dveřmi. Vyhrňte si pohodlné a prostorné cesty kolem svého domu či jiného objektu. Neváhejte a pořiďte si hrabla na sníh, s jejichž pomocí se bleskově zbavíte jakékoliv sněhové pokrývky. Portál StavbaOnline.cz vám bude v těchto ohledech zcela nápomocen. Odhazujte sníh, levou zadní…

Nové články a slevy do e-mailu

Přihlašte se k odběru našeho zpravodaje pomocí tohoto formuláře a už vám žádný článek nebo akční nabídka neunikne.

Vložit příspěvek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *