Dárky za nákup stavebnin

Vážíme si vaší důvěry, že nakupujete stavebniny na StavbaOnline.cz a rádi bychom vás za ni odměnili. Stačí, aby jste v průběhu jednoho roku objednali stavební materiál nad 20.000 Kč a máte možnost od nás získat dárek v našem věrnostním systému. Nově jsme pro vás rozšířili výběr bonusových dárků, a tak si vybere opravdu každý.

Jak získat dárek

Stačí být registrovaným zákazníkem našeho eshopu StavbaOnline.cz. Pokud ještě nemáte u nás registraci, není nic snazšího než vyplnit jednoduchý registrační formulář. Každá vaše objednávka stavebního materiálu na StavbaOnline.cz se vám přičítá na věrnostní konto, které je aktivní po dobu 12 měsíců od Vaší poslední objednávky. Po dosažení níže uvedených hodnot si můžete vybrat jednu z odměn jako poděkování za vaši věrnost našemu eshopu StavbaOnline.cz. Částky za každý váš nákup se sčítají a proto je možné dosáhnout i na ty nejvyšší bonusy.

Stav vašeho věrnostního konta kdykoliv zjistíte po přihlášení do vašeho účtu, kde vždy uvidíte hodnotu již dosažených bonusů. V případě, že jste si z uvedených bonusových produktů vybrali a chcete je objednat, stačí u vámi vybraného produktu kliknout na tlačítko „objednat“. Objednaný bonusový produkt obdržíte poštou do 30 dnů od objednání.

Chcete-li získat hodnotnější dárek, můžete pokračovat dále ve svých nákupech a tím zvýšit svoje konto.

Dárky k nákupu stavebnin

V našem věrnostním systému si jako dárek můžete vybrat například ruční nářadí, ochranné pracovní pomůcky, pracovní oblečení nebo slevové poukázky do našich eshopů DilnaOnline.cz nebo MalyRostak.cz. Neustále nabídku dárků rozšiřujeme.

  • Nad 20.000,- Kč např.: Slevový kupón DilnaOnline.cz, slevový kupón MalyRostak.cz, pracovní rukavice, ochranná helma
  • Nad 30.000,- Kč např.: Pracovní zimní čepice pile fleece Snickers, provětrávaná ochranná přilba
  • Nad 50.000,- Kč např.: Aku svítilna DeWALT, čepice Baseball Caterpillar
  • Nad 100.000,- Kč např.: Hoblík Black&Decker, vrtačka DeWALT
  • Nad 200.000,- Kč např.: Přímočará pila DeWALT, úhlová bruska DeWalt, úhlová bruska DeWALT, příklepová vrtačka DeWALT

Nakupovat stavební materiál na StavbaOnline.cz se opravdu vyplatí, nejen, že si můžete vybrat ze širokého sortimentu kvalitních materiálů za velmi výhodné ceny, ale nyní navíc získáte i odměnu. Neváhejte proto a registrujte se!

Nové články a slevy do e-mailu

Přihlašte se k odběru našeho zpravodaje pomocí tohoto formuláře a už vám žádný článek nebo akční nabídka neunikne.

Vložit příspěvek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *