Co je na StavbaOnline nového?

Nastává tolik nepopulární chladnější období nazývané též podzim, kdy pomalu, ale jistě hledáme ve skříních teplejší oblečení a momentů, kdy vysvitne slunce také notně ubývá. Na druhou stranu je toto období i ve znamení zvýšené stavební činnosti, což se projevuje v našem eshopu nárůstem objednávek i telefonických či e-mailových dotazů. A co se na přelomu září a října na StavbaOnline událo?

Ušetřete na OSB deskách

akce na OSB desky

akce na OSB desky

Nejvíce vás bude patrně zajímat akční nabídka, kterou jsme připravili. Tentokrát jsme vsadili na nejprodávanější stavební desky, kterými jsou…chvíle napětí…OSB desky. Dokázali jsme ještě snížit jejich cenu, a to jak u OSB desek s pero drážkou, tak kolmou hranou. Jedná se o značkové OSB desky od výrobce Kronospan, které v kvalitě značně převyšují výrobky dovážené například z Polska a podobně. Tyto OSB desky se vyrábí bez použití formaldehydu, tudíž jsou zdravotně nezávadné.

Proč koupit OSB desky u nás?

  1. Nemusíte řešit dopravu – zavezeme vám je kamkoliv po celé ČR.
  2. Ušetříte díky výhodné akční ceně.
  3. Získáte značkové OSB desky Kronospan.

Když objednáte OSB desky ještě dnes, nakoupíte je za akční cenu a budete je mít do 3 pracovních dnů u vás. Při objednávce do 5.000 Kč zaplatíte za dopravu kamkoliv po celé ČR pouze 790 Kč včetně DPH, když objednáte za více jak 5.000 Kč, doprava vás bude stát ještě o sto korun méně, tedy 690 Kč.

Chcete moderní podlahu? Laminátové podlahy Kaindl jsou to pravé

laminátové podlahy Kindl

laminátové podlahy Kindl

Do sortimentu našich stavebnin jsme přidali velmi oblíbené, moderní laminátové podlahy značky Kaindl. Laminátové podlahy jsou v sočasně době velmi populární, a to nejen díky širokému výběru dekorů, ale i snadné pokládce, kterou zvládne opravdu každý. Velkou výhodou je velmi jednoduchá údržba laminátové podlahy Kaindl, takže vás úklid podlah už nebude tolik zatěžovat.

V současné době si můžete vybrat laminátovou podlahu tloušťky 7 nebo 8 milimetrů, a to hned v několika dekorech, takže se nemusíte bát, vybere si i ten nejnáročnější. A opět jako u OSB desek vám produkty Kaindl dovezeme kamkoliv po celé ČR za 690 Kč při objednávce nad 5.000 Kč, respektive 790 Kč při objednávce pod 5.000 Kč. Nemusíte se starat o to, jak, kdy, popřípadě čím podlahové desky odvezete a takto získaný čas můžete věnovat třeba rodině, sportu, odpočinku…

Díky vám jsme získali Zlaté Ověřeno zákazníky

certifikát Zlaté ověřeno zákazníky od Heureka

Velmi si vážíme našich zákazníků a děláme maximum pro jejich spokojenost. Vím, jak je náročné dobře vybrat a výhodně nakoupit stavební materiál, a proto se snažíme každému vyjít vstříc, poradit, doporučit. Ne vždy se nám to na 100 % podaří, ale neustále hledáme možnosti, jak vám nákup na StavbaOnline.cz zjednodušit. Nejlepší zpětnou vazbou pro nás jsou reakce a hodnocení našich současných zákazníků, kterých už za dobu fungování máme více jak 19.000. A právě díky spokojeným zákazníkům se nám podařilo získat certifikát Zlaté ověřeno zákazníky, který uděluje Heureka.cz. Velmi si tohoto ocenění vážíme, ale věřte, že na vavřínech neusneme. I nadále budeme makat na 110 % :)

Nové články a slevy do e-mailu

Přihlašte se k odběru našeho zpravodaje pomocí tohoto formuláře a už vám žádný článek nebo akční nabídka neunikne.

Vložit příspěvek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *